KURUMSAL

 Firmamız 1996 yılından günümüze beton çit direği ve helezon örgü teli imalatı ve montajı ile faaliyet göstermektedir. Cihan Tel ve Çit Sanayi olarak kurulan şahıs firmamız Cihan Tel Çit Metal Emlak ve İnşaat SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yine çeşitli ebatlarda beton çit direkleri çeşitli göz aralığında ve tel kalınlığında helezon örgü telleri ve jiletli teller imalatları ve montajları çeşitli bahçe kapıları , manuel bariyer ve oto korkulukları  imalatları ve montajları mobil çit imalatları ve montajları yapmaya devam etmektedir. Bunların yanında çeşitli bahçe  kapı otomasyonları çelik konstrüksiyon çatı işleri , spor kompleksleri ( futbol sahası-basketbol sahası-tenis kortu ) dekoratif panel çit satışı ve montajı jiletli tel satışı ve montajı trapez sac ile saha kapatma işleri mobil çit imalatı satışı ve montaşı  uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız talebe göre imalat ve montaj yapmaktadır Türkiye'nin her bölgesine her şehrine gidebilir malzemeli ve montajlı çit ve çelik konstrüksiyon işleri yapabilir.

Standartta aylık beton çit direği üretim kapasitemiz 15.000 adet dir. Aylık helezon örgü teli üretim kapasitemiz 60.000 m2 dir. Aylık çimli tel çit üretim kapasitemiz 2000m2 dir. Aylık bahçe kapıları üretim kapasitesi 210 adet dir. Aylık jiletli tel üretim kapasitemiz 15.000 metre / kg dur. Aylık mobil çit üretim kapasitemiz 2500 metretül dür . Aylık gabion sepet üretimimiz 2500m3 dür. Aylık montaj kapasitemiz  25.000 metretül dür. 

Cihan Tel ve Çit Metal SAN. LTD. STİ. 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren çit sistemleri ( çevre güvenlik sistemleri ) konusunda üretim ve uygulama yapan uzman kadroya sahip şirketimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem zoru başarma azmi sayesinde çit sektörünün önde gelen firması olmuş ve ilkelerinden vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensiplerini daima kaliteli hizmet , zamanında teslim uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibi ile çalışan  CİHAN ÇİT  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek bugün ve gelecekteki çevre güvenlik markası CİHAN TEL ÇİT siz değerli çalışma arkadaşlarımıza çalışma ortaklarımıza hizmet vermeye devam edecektir.

 

CİHAN TEL ÇİT METAL EMLAK İNŞAAT SAN. TİC.LTD ŞTİ.